هلدینگ


 

هلدینگ

زمینه فعالیت: چاپ و بسته بندی، رسانه، برندینگ

محصولات: آنیل پک (چاپ و تولید انواع جعبه های مقوایی)

  • چاپ رسانه برتر (چاپ روزنامه و مجله)
  • تجارت برتر (ماهنامه اقتصادی)
  • کانون آگهی و تبلیغات رسانه برتر (نیازمندیها و تولید تیزر و فیلم های مستند و آموزشی)
  • استودیو خبر تجارت (تولید فیلم و مصاحبه های اقتصادی)

 


آنیل پک

با توجه به اهمیت و رشد روزافزون صنعت بسته بندی از یک طرف و سیاستگذاری هیئت مدیره مجموعه هلدینگ رسانه برتر، شرکت آنیل پک در سال 1393 تأسیس شد. این شرکت با تجهیز خود به نیروی انسانی متخصص و دانش و تکنولوژی روز دنیا و خریداری ماشین آلات مدرن و به روز سعی دارد تا نقش ویژه ای در این صنعت ایفا کند.

 

 

چاپ رسانه برتر

نخستین چاپخانه رول مرکز کشور در مردادماه 1387 به همت هلدینگ رسانه برتر در شهرک صنعتی جی استان اصفهان افتتاح شد. فاز دوم این چاپخانه در مهرماه 1389 به بهره برداری رسید و در حال حاضر بیش از 70 درصد نشریات (روزنامه و مجله) استان های اصفهان، فارس، خوزستان، یزد، کرمان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد را چاپ می نماید. در عین حال چاپ همزمان نشریات ملی کشور از جمله ایران، همشهری و خبر ورزشی در این چاپخانه انجام می شود.

 

 

کانون آگهی و تبلیغات رسانه برتر

تولید نیازمندیهای رسانه برتر که یکی از باسابقه ترین نیازمندیهای روزانه در استان اصفهان محسوب می شود با توزیع گسترده و تیراژ 40 هزار نسخه یکی از ابزارهای اطلاع رسانی منحصر به فرد در اصفهان می باشد. در عین حال تولید فیلم های مستند و آموزشی و تیزرهای تبلیغاتی نیز از دیگر فعالیت های کانون آگهی و تبلیغات هلدینگ رسانه برتر می باشد.

 

 

تجارت برتر

نشریه تجارت برتر در دوره جدید انتشار با صاحب امتیازی و مدیر مسئولی “سید رضا حسینی” و با زمینه اقتصادی شروع به فعالیت کرد . این نشریه که نزدیک به دوسال از انتشار آن می گذرد با هدف انتشار گزارش های تحلیلی و دغدغه های فعالان اقتصادی در استان اصفهان منتشر می شود . استفاده از کارشناسان اقتصادی ، جامعه دانشگاهی و خبرنگاران اقتصادی از دیگر نقاط قوت نشریه تجارت برتر می باشد . همچنین سرویس چندرسانه ای تجارت برتر با تولید گزارش های ویدئویی از فعالان اقتصادی توانسته است خلاء یک رسانه تصویری خصوصی را برطرف نماید و صدای فعالان اقتصادی را به گوش جامعه برساند .تجارت برتر اکنون به عنوان پرتیراژترین و گسترده ترین مجله اقتصادی استان اصفهان یک جامعه ۱۵۰۰ نفری از مدیران عامل و تجار و تولید کنندگان را در حوزه مخاطبین خود دارد.

 

 

استودیو خبر تجارت برتر

موشن گرافیک، ویدیوها و مصاحبه های خبری با مدیران اقتصادی و مستندهای اقتصادی