چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

برای ثبت سفارش و مشاوره بر روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه کار های IML
ارزش‌ بازار جعبه‌های مقوایی تا سال ۲۰۲۰ به ۱۰۰میلیارد دلار خواهد رسید

بازار جهانی جعبه‌های مقوایی ارزشی بیش از ۱۰۰میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت و در حدود ۴۷میلیون تن مصرف را تجربه خواهد کرد.

بسته بندی

بازار ۸۷میلیارد دلاری برای جعبه‌های مقوایی تحت تاثیر درخواست آسیای پاسیفیک قرار می‌گیرد و پیش‌بینی می‌شود که تغییرات بیش از این باشد. بر طبق آخرین برآوردها سهم بازار جهانی این بخش از جهان از ۵۲درصد حجم مصرفی در سال ۲۰۱۴ به بیش از ۶۰درصد در بازار سال ۲۰۲۰ خواهد رسید. نکته کلیدی در افزایش چنین برتری، رشد در تقاضا از چین است که سهم خود را در بازار از ۳۱درصد سال ۲۰۱۰ به ۴۹درصد ۲۰۲۰ خواهد رساند که با شبه‌قاره هند با مصرف کلی ۶درصد در همان سال تعقیب می‌شود.

تحقیق جدید موسسه Smithers Pira- آینده جعبه‌های مقوایی تا ۲۰۲۰- نشان می‌دهد که محصولات حافظ سلامتی بزرگترین بخش از بازار مصرف جعبه‌های مقوایی را تشکیل می‌دهند که به وسیله تنباکو دنبال می‌شود و این دو صنعت هستند که با موثرین چالش‌ها در مصرف جعبه‌های مقوایی مواجه می‌شوند. سایر تاثیرات شامل به اوج رسیدن تقاضا برای بسته‌بندی در محصولات خانگی است.

نیاز جهانی به وسایل کوچک الکتریکی شامل گوشی‌های هوشمند، موتور محرک مصرف مینی‌فلوت و بسته‌بندی جعبه مقوایی است درحالی که در بخش قطعات خودرو و خودساز (DIY) شاهد عقب‌نشینی خواهیم بود. محبوبیت غذاهای خشک به خصوص در آسیا، تقاضای جدیدی را برای جعبه‌های مقوایی ایجاد می‌کند و پیشرفت‌های تدریجی در چرخه توزیع و گسترش سوپرمارکت‌ها در این منطقه باعث تحریک مصرف جعبه‌های مقوایی در کاربردهایی همچون غذاهای منجمد می‌شود.

این تحقیق تصریح می‌کند که چرخه تولید فعلی در این بازار شاهد فشار همواره پایداری از سوی خریداران برای همسویی با تکنیک‌های خلاقانه فرآیندها و طراحی‌های جدید خواهد بود تا برخی مالکان ناپایدار برندها را قادر سازد که بتوانند محصول خود را در قفسه‌های به شدت رقابتی فروشگاه‌ها متمایز سازند. به‌طور مرتب، کانورترها و چاپخانه‌داران، مواجه با سرمایه‌گذاری‌های جدید در فناوری‌های چاپی خواهند بود که رنگ‌های بیشتر و پرداخت تاثیرگذار همانند فویل‌کوبی داغ، برجسته‌کاری ورنی نقطه‌ای و مانند اینها را فراهم می‌کنند.

نتیجه نهایی بسیاری از تاثیرها و گرایش‌ها، بازاری رو به رشد خواهد بود و طبق پیش‌بینی‌ها مصرف نهایی این نوع بسته‌بندی مقوایی در حدود ۵ درصد در سال ۲۰۱۵ افزایش داشته است.