بازارها

کره و مارگارین

همه تولید کنندگان این را خوب می‌دانند که مشتریان با چشم‌هایشان انتخاب می‌کنند. تنها تولیدکنندگان هوشمند و فعال کره و مارگارین، اهمیت زیاد بسته بندی زیبا و ظریف را برای محصولات خود درک می‌کنند.

ما با افتخار می‌توانیم ادعا کنیم که خدمات IML ما نه تنها مشتریان را راغب خرید محصول شما می‌کند بلکه قادر به تولید طیف گسترده ای از لیبل با ظراحی های جذاب  مطابق با انتخاب شما خواهیم بود.

تولیدکنندگان کره و مارگارین از خدمات برچسب زدن درون قالب ما چگونه سود می‌برند؟

قابل اطمینان : سابقه ما در جذب مشتری دائمی و همیشگی محصول IML اثبات قابلیت اطمینان ما در این صنعت است. نه تنها بسیاری از این تولیدکنندگان برای راه اندازی خطوط جدید خود به ما رجوع می‌کنند بلکه نام ما را به دیگر تولیدکنندگان مختلف توصیه می‌کنند.

فن آوری آینده نگر: ما از آخرین و به روز ترین تکنولوژی ها به همراه جدیدترین نرم‌افزارها برای تولید برچسب‌های درون قالب خود استفاده می‌کنیم. محصول نهایی که به تولیدکنندگان کره و مارگارین تحویل داده می‌شوند از پلی پروپیلن از پیش چاپ شده با کیفیت عالی تولید می‌شوند که در مرحله تولید ظرف درون  قالب قرار می‌گیرد. فناوری ما دقیقاً مناسب برای ظروف تولید شده توسط روش های قالب گیری تزریقی، بادی و ترموفرینگ است.

برندسازی : روش IML این امکان را به شما می‌دهد که از انواع رنگها در تزیین ظرف کره و مارگارین خود استفاده کنید و این باعث وسوسه انگیز شدن برند شما خواهد شد.

 کیفیت :در مقایسه با فویل ها و لیبل های انتقال حرارتی که توسط تولیدکنندگان کره و مارگارین مورد استفاده قرار می‌گیرد، لیبل‌های تولیدی شرکت ما فراتر از انتظارات عمل می‌کند و کیفیت بالایی دارد. به ندرت پارگی، پاک شدن چاپ، لایه لایه شدن و خراشیدگی در آن رخ می‌دهد و به همین دلیل انتخاب نهایی همه تولیدکنندگان کره و مارگارین خواهد بود.

هزینه کمتر:فرایند تولید ما تنها شامل یک مرحله تولید برچسب درون قالب است. پس به تزیین محصول با کمترین هزینه کمک می‌کند.

برای محیط زیست مضر نیست.: فرایتد تولید IML  ما از مواد اولیه ۱۰۰% سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند، که می‌تواند به صورت کامل بازیافت شود.

انعطاف پذیر در طراحی- ما می‌توانیم به تولید کنندگان کره و مارگارین انواع مختلف لیبل با طراحی ها، مرکب ها، رنگ ها و تصاویر مختلف ارائه دهیم که محصول آن‌ها را در قفسه منحصر به فرد می‌کند.

قابل تغییر سریع- اگر می‌خواهید هر نوع طراحی را تغییر دهید، فناوری ما به شما امکان می‌دهد این کار را به سرعت تمام انجام دهید. و این تصمیم هزینه مالی را به دوش شما نمی‌آورد و همچنین وقت شما هدر نمی‌رود.

فراخوان کلیه تولیدکنندگان کره و مارگارین- از فرایند برچسب زدن درون قالب ما استفاده کنید و با گرافیک رنگارنگ و درخشان با کیفیت بالا، چاپ بسته بندی خود را به بهترین وجه جلوه دهید. کار ما قابل جعل نیست و علاوه بر این بخاطر طراحی استثنایی و زیبا قابل استفاده مجدد است.

پنیر

مصرف کنندگان ترجیح می‌دهند پنیری با بسته بندی‌های راحت و قابل بازیافت را خریداری کنند. بنابراین تولیدکنندگان می‌خواهند بسته بندی متمایزی را ارائه دهند که به همراه جزئیات زیبا و شیک، جلوه بهتری داشته باشد.
در این فرایند آینده نگر، لیبل در طول تولید ظرف پنیر به آن چسبانده می‌شود. بنابراین، اعمال برچسب به ظرف پنیر ، محصولی جذاب تلفیقی را ایجاد می‌کند. مشتریان همیشگی ما به دلیل کیفیت و دوام لیبل ها، ما را در کل بازار بسته بندی پنیر به دیگران توصیه می‌کنند.
ما تجربه زیادی در فناوری تولید و چاپ برچسب درون قالب برای ظروف پنیر با بهترین کیفیت و قیمت داریم.
چرا تولیدکنندگان ظروف پنیر باید ما را برای تهیه برچسب‌های درون قالب انتخاب کنند؟
کاهش هزینه برچسب زدن، به دلیل اینکه در طی فرایند تولید ظرف، برچسب نیز همزمان به ظرف اعمال می‌شود
برچسب اعمال شده چسبندگی زیادی به ظرف دارد و همچنین سطح صافی دارد که خطر آسیب به محصول نهایی را به حداقل می‌رساند.
کپی برداری و جعل ظروف برند شما که با برچسب‌های IML ما تولید شده است غیر ممکن است.
همچنین IML در کاهش وزن ظرف مؤثر است، زیرا بجای مواد اولیه، برچسب جای خود را درون ظرف می‌گیرد و نیز چسب جداگانه برای چسباندن لیبل به ظرف، نیاز نیست.
برچسب تقویت شده استحکام بیشتری به دیواره های جانبی ظروف می‌دهد و در هنگام بسته بندی هر نوع پنیری به تحمل فشارهای اضافی کمک می‌کند.
فناوری IML ما امکان چاپ گرافیک‌های گسترده و رنگارنگ به همراه تصاویر با کیفیت بالا روی لیبل را فراهم می‌کند که نقش بسزایی در جذابیت ظرف دارد.
ظروف و برچسب هر دو از جنس‌های شبیه به هم هستند و پس از اعمال برچسب به ظرف به یک ماده جدا نشدنی تبدیل می‌شوند که باعث جذابیت بصری ظرف در قفسه فروشگاه‌ها می‌شود.
محصول نهایی یا همان ظرف پنیر مقاومت بیشتری در برابر تغییرات شیمیایی، حرارتی، مکانیکی و جوی به دست می‌اورد.
به دلیل طراحی جذاب و مواد اولیه سازگار با محیط زیست که در فرایند تولید مورد استفاده قرار می‌گیرد، این ظروف جای خود را در بین خانواده ها پیدا کرده است و مردم به مدت طولانی در کاربردهای دیگری از این ظروف استفاده می‌کنند.
تمام محصولات ما بدون هیچگونه آلودگی برای محیط زیست قابل بازیافت هستند.
با استفاده از IMLهای ما، تمام ظرف یک سطح صاف خواهد داشت. بنابراین احتمال بروز هرنوع آلودگی خارجی از بین می‌رود.
به دلیل پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی به کار رفته در IMLهای ما، شما دیگر نیازی به طراحی لیبل ندارید و هیچ گونه ضرر و زیان تولیدی یا هزینه اضافی را در این زمینه متحمل نمی‌شوید.

مأموریت شرکت ما

چشم انداز شرکت ما در مورد بازار پنیر، ارائه بهترین خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان است.
ما می‌خواهیم که همه مشتریان ما با لیبلی فراتر از انتظارات خود روبرو شوند.
ما محصول با کیفیت عالی و با مناسب ترین قیمت را ارائه می‌‌دهیم.
وظیفه ما ارائه لیبل‌های چاپ شده IML فراتر از انتظارات کل بازار پنیر است. ما از همه تولیدکنندگان ظروف پنیر که مکرراٌ از خدمات ما استفاده می‌کنند و نام ما را به دیگران توصیه می‌کنند تشکر می‌کنیم.
ما به طور مداوم سیستم‌ها و نرم افزارهای خود را ارتقا میدهیم .

ماست

ظروف IML برای بسته بندی مواد غذایی و لبنیات استفاده می شود ، امروزه تولیدکنندگان ماست بیشتر از همیشه از ظروف IML استفاده می کنند زیرا نوآوری سرچشمه انگیزه آنها و مشتریانشان برای خرید ماست است. تولید کنندگان ظروف ماست از IML استفاده می کنند تا از محکم بودن محصولاتشان اطمینان حاصل کنند. ظروف IML برای صنایع غذایی و لبنیات بسیار حیاتی است زیرا ظرف نه تنها فاسد شدن ماست را به تأخیر می‌اندازد، بلکه زیبایی آن برای جذب مشتری نیز بسیار تأثیرگذار است.

ظروف پلاستیکی ماست مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

۱٫ این ظروف مشکل برچسب زدن را حل می کند. زیرا تولید کنندگان ماست از برچسب گذاری درون قالب به عنوان تنها محصولی که در برابر رطوبت، خراش و مواد شیمیایی مقاوم هستند بهره می‌برند.
۲٫ ظرف IML غیر قابل کپی برداری است و ظاهری تمیز و تازه دارد. ظروف ماست IML بهداشتی هستند. موادی که برای تهیه ظروف ماست مورد استفاده قرار می گیرند سبک وزن اما محکم هستند و باعث جلوگیری از خراب شدن ماست می شوند. این نوع لیبل بر روی ظرف برای بازاریابی محصول نیز جذاب است.
۳٫ کیفیت بالای IML بدلیل این است که روش چاپ افست تصویری با رزولوشن بالا را به کار می‌گیرد. برچسب IML همچنین به شما این امکان را می دهد تا تمام قسمت های ظرف ماست را با یک لیبل تزیین کنید.
۴- ظروف ماست IML قابل بازیافت هستند ، بنابراین از نظر محیط زیست سازگار هستند.
۵- IML در برابر رطوبت و همچنین تغییرات شدید دما مقاوم است. در برابر خراش و ترک مقاومت قابل قبولی دارد و در برابر چین و چروک آسیب پذیر نیست و برای ظروف نگهداری ماست بسیار مناسب است.