تماس با ما

چگونه آنیل پک می تواند به شما کمک کند.

لطفا با ما در ارتباط باشید.

دیگر شبکه های اجتماعی

افکتهای هایبرید

امروز رقابت اصلی بر سر جلب توجه مشتری است و بسته بندی نقش بسیار زیادی را در این جلب توجه ایفا می کند. بسته بندی های شما با افکتهای بسیار زیبا و با قابلیت لمسی و بصری هایبرید ، بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرد و خصوصا برای محصولات آرایشی و بهداشتی و غذایی لوکس و عطر می تواند موجب تحول بسته بندی محصول شما شود.

افکتهای هایبرید آنیل پک

در چاپ هایبرید، ماشین‌های چاپ می‌‌توانند از مرکب‌های هایبرید، ورنی UV، مرکب‌های UV افست و مرکب‌های پایه آب به راحتی استفاده کرد بدون اینکه به تعویض لاستیک و نوردهای چاپ و شرایط خشک‌کن نیازی داشته باشند.

مرکب‌های هایبرید نیز به همین ترتیب از دو نوع خاصیت خشک شدن شیمیایی بهره می‌‌برند. بدین معنی که اولاً مانند مرکب‌های معمولی افست به روش نفوذ (جذب) و اکسیداسیون خشک می‌‌شوند و ثانیاً تحت تابش اشعه ماوراء بنفش مانند مرکب‌های UV پلیمری شده و تثبیت می‌‌شوند. به همین دلیل ماشین‌های افست ورقی هایبرید، خشک ‌کن‌های مختلف IR، هوای داغ و UV را همزمان دارند.

اعمال ورنی‌های (کوتینگ‌ها) هایبرید نیز یک روش مقرون به صرفه و چند منظوره برای محافظت چاپ و افزایش کیفیت کار است که به‌صورت فرآیندی آسان در خط چاپ می‌‌تواند انجام گیرد، و در مقایسه با چاپ UV نیز بسیار آسان‌تر و بی‌‌دردسرتر است. درجه مراقبتی که از یک لایه ورنی UV روی مرکب هایبرید به‌دست می‌‌آید معادل براقیتی است که از چاپ با مرکب‌های چند رنگ UV حاصل می‌‌شود.