درباره آنیل پک

تحقیق و توسعه

مجتمع چاپ و بسته بندی آنیل پک به عنوان یکی از مجموعه های نوین چاپ و بسته بندی ایران همواره توجه ویژه ای را به این بخش معطوف داشته است.

در نتیجه ما قادر بوده ایم که روش های تولیدمان را به طور مداوم بهینه سازی و به روزرسانی کنیم، کیفیت محصولاتمان را از جهات مختلف ارتقاء بخشیم و خواسته های مصرف کننده نهایی را به منظور طراحی و تولید مناسب ترین محصول که پاسخگوی نیازهای بخش های مختلف بازار باشد ارزیابی نماییم.

واحد تحقیق و توسعه آنیل پک به بخش های زیر تقسیم می شود:

هر یک از بخش های فوق با استفاده از افراد آگاه و تیم های مختلف کوشش می نمایند تا بهترین راهکارهای مختلف در حوزه چاپ و بسته بندی پیدا و به صورت دانش کاربردی در اختیار مجموعه و مشتریان قرار دهند.

غیر ممکن یک عقیده است نه یک واقعیت
انقلابی را بوجود می آوریم برای ستاره شدن در صنعت چاپ و بسته بندی

ارزش ها:

عمل ما گویای ارزشهای ماست

رعایت انصاف ، صداقت در گفتار ، پایبندی به قول و گفته ، احترام به افراد ، تشویق به خلاقیت ، وفاداری

خط مشی و مأموریت

۱- ما می کوشیم ، با ارائه بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن ، بهترین محصول و خدمات را ارائه نموده و ایجاد ارزش کنیم.

۲- ما می کوشیم ، به گونه ای عمل کنیم که از وفاداری و احترام مشتریان ، کارکنان ، سهامداران و عرضه کنندگان مواد اولیه بهره مند شویم.

۳- ما می کوشیم ، تا ضمن بهینه سازی منابع با ارائه راه حل های مشتری پسند موجب تعالی و پیشرفت کسب و کار مشتریانمان گردیم.

۴- ما می کوشیم ، با تکنولوژی برتر ، پایگاه خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی تقویت کنیم.

درباره آنیل پک

مجموعه رسانه برتر از سال ۱۳۷۹ با فعالیت در حوزه رسانه کار خود را شروع نمود و پس از ۸ سال فعالیت رسانه ای در سال ۱۳۸۷   و با تحقیقات وسیع و بازار سنجی ، اولین چاپخانه رول مرکز کشور را راه اندازی نمود و تنها پس از ۲ سال با تجهیز کامل این مجتمع توانست بیش از ۷۰ درصد سهم بازار چاپ نشریات منطقه مرکز و جنوب کشور را به خود اختصاص دهد.

چاپ رول رسانه برتردر حال حاضر نیز با چاپ همزمان روزنامه های ملی کشور از جمله روزنامه همشهری، ایران و خبر ورزشی و …  همچنین مبادرت به چاپ روزنامه و مجلات استان های اصفهان، یزد، کرمان، فارس، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد می کند.با رشد ، ارتقا و باز هم انجام تحقیقات بازار و نیاز سنجی ، این مجموعه فعالیت خود را به حوزه چاپ نشریات محدود نکرد و با تأسیس برند آنیل پک در سال ۹۳ تصمیم به ورود به بازار چاپ و بسته بندی نمود. آنیل پک به عنوان بخشی از هلدینگ بزرگ رسانه برتر با تبعیت از استانداردهای جهانی و کسب دانش فنی و خرید و ورود ماشین آلات پیشرفته و به روز و با نگرشی سیستماتیک و علمی به رشد صنعت چاپ و بسته بندی کشور کمک کند.

آنیل پک با گرد هم آوردن مجموعه ای از دستگاهها و تکنولوژی های مختلف و مدرن در زیر یک سقف این توانمندی را دارد که نیازهای صنایع مختلف دارویی ، آرایشی و بهداشتی ، غذایی و سایر صنایع مرتبط را در بخشهای پیش از چاپ ، چاپ و بعد از چاپ برطرف نماید.