رسانه های انیل پک

اینستاگرام آنیل پک

یکی از بهترین شبکه های اجتماعی که امروز کاربران بسیار زیادی داشته و روز به روز نیز بر تعداد علاقمندان آن افزوده می شود اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی بهترین جایگاه برای تبلیغ و معرفی مشاغل و برندها نیز می باشد. از این رو صفحه اختصاصی آنیل پک در اینستاگرام با هدف معرفی توانمندیها و تجهیزات چاپ و طراحی های خلاقانه بسته بندی راه اندازی گردید است . در صورت تمایل عضو اینستاگرام آنیل پک شوید . افتخار ما است که در شبکه های اجتماعی میزبان شما باشیم.

ویدیوهای تخصصی

ارزش یک ویدیو به اندازه یک و نیم میلیون کلمه است.امروز پادشاه محتوا ویدیو است و یکی از بهترین راه هایی که برندهای بزرگ دنیا هم از آن استفاده می کنند ساخت ویدیوهای آموزشی و خبری است.
در بخش فیلم ها و ویدیوهای سایت آنیل پک شما می توانید انواع ویدیوهای آموزشی ، تخصصی و انگیزشی را در مورد صنعت چاپ و بسته بندی ، بازاریابی و تبلیغات و همچنین گرافیک و طراحی مشاهده کنید.

کانال تلگرام آنیل پک

تلگرام امروز یکی از سریعترین و راحت ترین راه های دسترسی به اطلاعات متنوع و تخصصی است. در این راستا کانال تلگرام مجله آنیل با هدف یادگیری و آموزش نکات حرفه ای صنعت چاپ وبسته بندی و همچنین رسته های مرتبط مانند بازاریابی، تبلیغات ، طراحی و گرافیک راه اندازی شده و به صورت منظم اقدام به نشر محتواهای متنی ، فیلم و عکس و اینفوگراف می نماید که با استقبال مناسب مخاطبین نیز روبرو شده است.

پیشنهاد می کنیم اگر صاحب کسب و کار هستید یا آژانس تبلیغاتی دارید یا در حوزه بازاریابی ،تبلیغات و فروش فعال هستید همین حالا عضو کانال تلگرام آنیل شوید . به شما قول می دهیم در راستای افزایش دانش کاربردی شما تمام تلاش خود را انجام دهیم.اگر هم از محتوای کانال مجله آنیل خوشتان نیامد از کانال ما خارج شوید ولی اگر از مطالب کانال خوشتان آمد لطف کنید و برای افزایش روحیه تیم تولید محتوا ،کانال ما را به دوستان خود معرفی کنید.