تماس با ما

چگونه آنیل پک می تواند به شما کمک کند.

لطفا با ما در ارتباط باشید.

دیگر شبکه های اجتماعی

رپیدا ۱۰۶ - قهرمان برای انقلاب در صنعت بسته بندی آمده است

چگونه آنیل پک با قهرمان آماده سازی چاپ و بسته بندی جهان، بازار صنعت بسته بندی ایران را متحول خواهد کرد؟
اکنون جدیدترین غول چاپ و بسته بندی آلمانی در ایران

آنیل پک یک مجتمع چاپ و بسته بندی است که با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و در استان صنعتی اصفهان احداث گردیده است.

آنیل پک از دل شرکت رسانه برتر بزرگترین مجتمع چاپ رول مرکز ایران سر برآورده است. کارخانه رسانه برتر ۶۰ درصد بازار چاپ نشریات مرکز و جنوب کشور را در اختیار دارد و با ۸ سال تجربه و دانش و همکاری مستمر با مهندسان و دستگاههای آلمانی بیش از ۲۲ میلیون نسخه روزنامه و نشریه را تاکنون چاپ و منتشر نموده است.

آنیل پک و چاپ رول رسانه برتر زیر مجموعه یکی از بزرگترین هلدینگهای ارتباطات ، رسانه و تبلیغات ایران به نام رسانه برتر هستند. این تجربه چند ساله و تحقیقات وسیع و و ارتباط با تولیدکنندگان و تجار سرشناس کشور و تشخیص نیاز مبرم تولید کنندگان ایرانی به فرایند بسته بندی تکنولوژیک و دستگاههای مدرن و نو ، موجب شد تا با مذاکرات متعدد در کشور آلمان (پدر و قطب اصلی صنعت چاپ و بسته بندی جهان) سرانجام قرارداد واردات یکی از مدرنترین کارخانه های چاپ و بسته بندی ایران با شرکت KBA آلمان منعقد گردد.

راپیدا ۱۰۶ قهرمان آماده سازی چاپ جهان وارد می شود

تکنولوژی که شرکت آنیل پک از کمپانی KBA وارد نموده است ، خط تولید و چاپ  KBA RAPIDA 106 یکی از مدرنترین سیستمهای چاپ و بسته بندی در جهان است که به علت سرعت و کیفیت بسیار بالا آن به لقب برازنده (قهرمان آماده سازی چاپ جهان) شناخته می شود. فقط در یک نمونه  در سال  ۲۰۱۰ با ورود یک خط راپیدا ۱۰۶ به کشور ژاپن ،  اکنون حدود ۴۰ درصد کارخانه های چاپ و بسته بندی این کشور فوق صنعتی ، از تکنولوژی  و دستگاه KBA RAPIDA 106 استفاده می کنند. این خط تولید در کشورهای فرانسه و ایتالیا نیز که از قطبهای صنعت بسته بندی جهان هستند درصد بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است.

آنیل پک اولین خط تولید تماما جدید KBA RAPIDA 106 را وارد ایران کرده است

 آنیل پک، نخستین شرکتی است که ماشین های چاپ و بسته بندی نو ،  از جمله راپیدا ۱۰۶ شش رنگ با قابلیت چاپUV وIML را وارد کشور نموده است.

با توجه به اینکه استراتژی آنیل پک انجام کلیه فرایند چاپ  و بسته بندی در زیر یک سقف و از صفر تا صد می باشد، برای تامین دیگر دستگاه های مورد نیاز خط تولید ، با شرکت های آلمانی کومن، یاگنبرگ و ابریکا نیز وارد مذاکره شده و سایر تجهیزات و ادوات مورد نیاز کارخانه نیز با توجه به کیفیت و تکنولوژی مدرن KBA RAPIDA 106 از بهترین تامین کنندگان دنیا تهیه گردیده و این خط کامل جدیدترین و مدرنترین تکنولوژی چاپ و بسته بندی در ایران می باشد که می تواند با سرعت و کیفیت بسیار بالا نیازهای تولید کنندگان و تجار ایران و حتی کشورهای منطقه را در حوزه بسته بندی برآورده نماید.


چرا رپیدا ۱۰۶ تمامی نیازهای شما را برآورده می کند؟

دلایل قابل قبول برای انتخاب KBA RAPIDA 106
۱- شش رنگ شفاف ( ۴ رنگ استاندارد و دو رنگ پنتون)
۲-ماشینی با ترکیب بندی های متفاوت از ۲ تا ۱۶ یونیت چاپ
۳- قدرت چاپ مجموعه کاملی از ورقهای متنوع از کاغذهای بسیار سبک تا مقواهای سنگین

انواع متریال های قابل چاپ توسط دستگاه رپیدا ۱۰۶

۱- گرماژ: از ۳۰ گرم  تا مقوای ۴۰۰ گرم
(کاغذ تحریر/گلاسه/کاغذهای فانتزی و  انواع مقواهای شامل پشت طوسی/ پشت سفید)
۲- چاپ بر روی فیلم های BOPP  و IML از ۴۵ تا ۷۵ میکرون
۳- چاپ انواع لیبل آب چسب و لیبل پشت چسب دار
۴- چاپ انواع میکرو فلوت E/F/N تا ضخامت ۶/۱ MM (جهت صنایع کارتن سازی)

دستگاه دست دوم نه ، فقط جدید

یکی از ضعف های صنایع ایران، به ویژه صنعت چاپ و بسته بندی، واردات ماشین های دست دوم است که منجر به تسریع فرسودگی آن ها و کاهش کیفیت تولید می شود؛ اما آنیل پک این سنت دیرینه را زیر پا گذاشته و پس از توافق هسته ای و رفع تحریم ها، نخستین شرکتی است که دستگاه های چاپ جدید از جمله راپیدا ۱۰۶ شش رنگ با لاک و قابلیت چاپ مرکب UV وIML و همچنین دستگاه دایکات ۱۰۶ مدل ۲۰۱۶ را وارد کشور می کند. چرا که اغلب ماشین های صنعتی به ویژه ماشین های چاپ و بسته بندی ای که وارد کشور می شوند، دست دوم هستند؛ اما شرکت آنیل پک توانسته است جدیدترین تکنولوژی صنعت چاپ دنیا را خریداری کند و این نخستین ماشین چاپ و بسته بندی به روزی است که وارد کشور می شود.

تکنولوزی در کنار دانش و تجربه و پشتیبانی آلمانی

تجربه ۸ ساله چاپ رول رسانه برتر  و کار با مهندسان آلمانی به ما آموخت تکنولوژی بدون دانش و تجربه هیچ ارزشی ندارد از این رو ما در آنیل پک،  همسان با سرمایه گذاری برای ورود تکنولوژی و دستگاه به ورود و پیاده سازی دانش ، تجربه کار و تولید با دستگاهها نیز اهمیت بسیار داده ایم.

از این رو عقد قرارداد جهت برگزاری دوره های آموزشی توسط کارشناسان شرکت  KBA آلمان در سطوح مختلفِ مدیریت چاپ، آموزش اپراتوری و… مبین این موضوع است. در واقع هدف صرفا وارد کردن ماشین های جدید نیست، بلکه می بایست همزمان با آن، دانش و تکنولوژی لازم را وارد کرد.استفاده بهتر از ماشین چاپ، باید در کنار واحد پیش از چاپ (حوزه گرافیک و فرایند تولید پلیت ستر ) و نیز مراحل پس از چاپ باشد. ما در آنیل پک معتقدیم باید توانمندی این را داشته باشیم که سیستمی را طراحی کنیم تا  یک چرخه کامل محصول را ایجاد کند. ما این چرخه را پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ تعریف می کنیم.

دانلود کاتالوگ Rapida 106