بازارها - چاپ لیبل IML

کره و مارگارین

 

همه تولید کنندگان این را خوب می‌دانند که مشتریان با چشم‌هایشان انتخاب می‌کنند. تنها تولیدکنندگان هوشمند و فعال کره و مارگارین، اهمیت زیاد بسته بندی زیبا و ظریف را برای محصولات خود درک می‌کنند.
ما با افتخار می‌توانیم ادعا کنیم که خدمات IML ما نه تنها مشتریان را راغب خرید محصول شما می‌کند بلکه قادر به تولید طیف گسترده ای از لیبل با ظراحی های جذاب مطابق با انتخاب شما خواهیم بود.

تولیدکنندگان کره و مارگارین از خدمات برچسب زدن درون قالب ما چگونه سود می‌برند؟

قابل اطمینان : سابقه ما در جذب مشتری دائمی و همیشگی محصول IML اثبات قابلیت اطمینان ما در این صنعت است. نه تنها بسیاری از این تولیدکنندگان برای راه اندازی خطوط جدید خود به ما رجوع می‌کنند بلکه نام ما را به دیگر تولیدکنندگان مختلف توصیه می‌کنند.

فن آوری آینده نگر: ما از آخرین و به روز ترین تکنولوژی ها به همراه جدیدترین نرم‌افزارها برای تولید برچسب‌های درون قالب خود استفاده می‌کنیم. محصول نهایی که به تولیدکنندگان کره و مارگارین تحویل داده می‌شوند از پلی پروپیلن از پیش چاپ شده با کیفیت عالی تولید می‌شوند که در مرحله تولید ظرف درون قالب قرار می‌گیرد. فناوری ما دقیقاً مناسب برای ظروف تولید شده توسط روش های قالب گیری تزریقی، بادی و ترموفرینگ است.

برندسازی : روش IML این امکان را به شما می‌دهد که از انواع رنگها در تزیین ظرف کره و مارگارین خود استفاده کنید و این باعث وسوسه انگیز شدن برند شما خواهد شد.

کیفیت: در مقایسه با فویل ها و لیبل های انتقال حرارتی که توسط تولیدکنندگان کره و مارگارین مورد استفاده قرار می‌گیرد، لیبل‌های تولیدی شرکت ما فراتر از انتظارات عمل می‌کند و کیفیت بالایی دارد. به ندرت پارگی، پاک شدن چاپ، لایه لایه شدن و خراشیدگی در آن رخ می‌دهد و به همین دلیل انتخاب نهایی همه تولیدکنندگان کره و مارگارین خواهد بود.

هزینه کمتر: فرایند تولید ما تنها شامل یک مرحله تولید برچسب درون قالب است. پس به تزیین محصول با کمترین هزینه کمک می‌کند.

برای محیط زیست مضر نیست: فرایتد تولید IML ما از مواد اولیه ۱۰۰% سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند، که می‌تواند به صورت کامل بازیافت شود.

انعطاف پذیر در طراحی- ما می‌توانیم به تولید کنندگان کره و مارگارین انواع مختلف لیبل با طراحی ها، مرکب ها، رنگ ها و تصاویر مختلف ارائه دهیم که محصول آن‌ها را در قفسه منحصر به فرد می‌کند.
قابل تغییر سریع اگر می‌خواهید هر نوع طراحی را تغییر دهید، فناوری ما به شما امکان می‌دهد این کار را به سرعت تمام انجام دهید. و این تصمیم هزینه مالی را به دوش شما نمی‌آورد و همچنین وقت شما هدر نمی‌رود.
فراخوان کلیه تولیدکنندگان کره و مارگارین- از فرایند برچسب زدن درون قالب ما استفاده کنید و با گرافیک رنگارنگ و درخشان با کیفیت بالا، چاپ بسته بندی خود را به بهترین وجه جلوه دهید. کار ما قابل جعل نیست و علاوه بر این بخاطر طراحی استثنایی و زیبا قابل استفاده مجدد است.