چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

برای ثبت سفارش و مشاوره بر روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه کار های IML

لیبل های IMLوTML با کیفیت

مجموعه رسانه برتر از سال ۱۳۷۹ با فعالیت در حوزه رسانه کار خود را شروع نمود و پس از ۸ سال فعالیت رسانه ای با تحقیقات وسیع و بازار سنجی در سال ۱۳۸۷، اولین چاپخانه رول مرکز کشور را راه اندازی نمود.
این مجموعه فعالیت خود را به حوزه چاپ نشریات محدود نکرد و با تأسیس برند آنیل پک در سال ۹۳ وارد بازار چاپ و بسته بندی شد.
آنیل پک با مجموعه ای از دستگاه ها و تکنولوژی های مختلف و مدرن در زیر یک سقف این توانمندی را دارد که نیازهای صنایع مختلف دارویی ، آرایشی و بهداشتی ، غذایی و سایر صنایع مرتبط را در بخشهای پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ برطرف نماید.
آنیل پک آخرین تکنولوژی ماشین چاپ ۶ رنگ را در کارخانه خود دارد و این ماشین در حال حاضر ایمن ترین و بهینه ترین سیستم های چاپ در بازار هستند. ماشین دایکات مسطح، ماشین چسب و ماشین ویندوپچ نیز بخش ضروری دیگری از تولید سریع و ایمن هستند. به لطف بخش های کنترل کیفیت ، بسته بندی و لجستیک، آنیل پک سریع ترین و بهترین خدمات پس از چاپ را به مشتریانش ارایه می کند.
ماموریت آنیل پک ارایه لیبل های IMLوTML با کیفیت، خلاقانه و قابل اعتماد و خدمات برای برآورده ساختن نیازهای مشتریان، فراتر از انتظارات آنها، در عرصه ملی و بین المللی است.
آنیل پک انواع راه حل های لیبل IML برای انواع محصولات مانند ظروف غذا، بطری ها، محصولات شیمیایی، محصولات خانگی، محصولات آرایشی و غیره. ما طیف وسیعی از لیبل های سطل تا ۳۰ لیتر را ارایه می کنیم.

صنعت غذایی

پنیر، بستنی، کره، مارگارین، ماست، سالادها، دسرها، شیرینی سازی و غیره. آنیل پک منحصراً IML با کیفیت برای بسته بندی محصولات غذایی شما ارایه می کند.

صنعت شیمیایی

رنگ، روان کننده ها، محصولات مراقبت از خودرو و … آنیل پک طیف وسیعی از لیبل های بسته بندی محصولات شیمیایی را بدون محدودیت سایز ارائه می دهد.

محصولات خانگی

محصولات آشپزخانه، جعبه های ناهار، سطل زباله، سینی ها، میز و صندلی های تزیینی، مبلمان خانه و باغ، سطل های ماسه برای کودکان، عروسک ها، گلدان و غیره. آنیل پک لیبل هایی با شکل، اندازه و رنگ های متفاوت برای محصولات خانگی شما ارایه می کند.

بطری ها

روغن، ماست، شیر، روان کننده ها، محصولات مراقبت از خودرو، مواد شوینده و غیره. آنیل پک بطری های شما را با گزینه های مختلف IML رنگ می کند. آنیل پک لیبل های خاص افکت شده مانند افکت پوست پرتقالی، براق، متالیک و شفاف با بروز ترین نوآوری ها، را تولید می کند.