چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

برای ثبت سفارش و مشاوره بر روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه کار های IML


 

In-Mold Labeling یک تکنولوژی پیشرو است که لیبل ها در طی فرایند تولید ظروف در قالب قرار داده شده اند تا ظاهر بهتری به آن بدهند. این کار به وسیله فرآیندهای blow molding، injection moldingوthermoforming انجام می شود. لیبل و ظرف در طی این تکنولوژی تزریق قالب به یک محصول نهایی تبدیل می شوند.

چطور می توان هزینه تولید بسته بندی IML خود را کاهش داد؟

◄ ترکیب

هنگامی که ترکیبی از ساخت ظرف و فرایند تزئین قالب وجود دارد، کاهش چشمگیری در هزینه بسته بندی IML وجود دارد. لیبل موجود در فرآیند تولید IML بسیار رنگارنگ و جذاب است و می تواند از پلاستیک یا کاغذ ساخته شود. به هیچ دکوراسیونی مجزا از ظرف نیاز نیست، که طبیعتاً هزینه تولید را کاهش می دهد.

◄ بدون نیاز به کار با شعله

در روش های قدیمی، برای رسیدن به چسبندگی کامل به ظروف / بطری، استفاده از شعله ضروری بود. لیبل گذاری در قالب، این روند را کاملا حذف کرده است که خود موجب کاهش هزینه می شود. به طور خلاصه، در مقایسه با لیبل های چسبدار Stack&Cut ، در تکنولوژی IML مطلقاً هیچ چسبی لازم نیست!

◄ اگرچه یک لیبل چسبیده به ظرف وجود دارد، ظاهری “بدون لیبل” به آن می دهد. این به این دلیل است که لیبل جزء جدایی ناپذیر از ظرف است. بنابراین با هزینه بسیار جزئی، یک محصول با کیفیت تولید می شود.

◄ سرویس OEM ODM

تولید کننده اصلی دیزاین (ODM) در تکنولوژیIML یک شرکت است که نه تنها محصول یا ظرف را بر اساس طراحی مشتری خود تولید می کند، بلکه مسئول کل طراحی ظروف نیز می باشد! از آنجا که هر دو مسئولیت به عهده یک ارائه دهنده خدمات IML است، کاهش هزینه قابل ملاحظه ای در هزینه های لیبل گذاری وجود دارد. بسیاری از تولید کننده های اصلی تجهیزات (OEM)، کل لیبل گذاری قالب را به شرکت های تجاری، که رقابتی ترین قیمت را در کل صنعت ارائه می دهند، برون سپاری می کنند.

◄ لیبل شرینک اسلیو و لیبل IML

در مقایسه با لیبل شرینک اسلیو، لیبل IML صرفه جویی کامل را در مواد خام و زمان نشان داده است.

◄ لیبل افست خشک و In-Mold Labeling

کیفیت عالی چاپ با هزینه کم با توجه به تصاویر و رنگ ها با لیبل های IML ممکن است، به ویژه هنگامی که با لیبل افست خشک مقایسه می شود.

◄ تصاویر واقع بینانه

از آنجا که فیلم PP در فرآیند تولید مورد استفاده قرار می گیرد، تصاویر با رزولوشن بسیار بالا و واقعی ، با هزینه کم، می توانند بر روی ظروف ایجاد شوند.

◄ روش چاپ

با هزینه های پایین، لیبل ها می توانند نه تنها در بالا و پایین ظروف چاپ شوند، بلکه چاپ بر روی دورتادور نیز با هزینه جزئی امکان پذیر می باشد.

◄ ویژگی های چاپی مختلف

با کمک فناوری IML، در قیمت های بسیار رقابتی، می توان ظروف نیمه شفاف یا کاملا چاپی را انتخاب کرد. نتیجه کار ممکن است بسیار شفاف یا مات باشد. بسته به کیفیت و ماهیت محصولات، سطح می تواند بافت یا صاف باشد.

◄ قالب های حفره دارِ بیشتر

هنگامی که شما تعدادی از قطعات را در هر ماه نیاز دارید، گرفتن قالب های حفره دار بیشتر یا قالب چند حفره ای بهترین تکنولوژی صرفه جویی در هزینه برای شما است! این بهترین راه حل برای کاهش نرخ هر قطعه است!

◄ در مقایسه با لیبل گذاری خود چسب / لیبل گذاری مستقیم، بیشترین ناحیه را می توان برای قرار دادن لیبل با قیمت های بسیار رقابتی پوشش داد. همچنین محصول / ظروف با ظاهر بهبود یافته ارائه می دهد.

◄ دستگاه های پر سرعت مورد استفاده در تکنولوژی IML

تکنولوژی پر سرعتIML یکی از روشهای تحسین برانگیز و اثبات شده با کاهش هزینه و خروجی بسیار بالا در هر ثانیه است!

◄ بسیار امن

به دلیل فرآیندIML، تولید کنندگان نیازی به امنیت بیشتر برای محصول ندارند. لیبل به بخشی جدایی ناپذیر از ظرف تبدیل می شود و از این رو جدا کردن لیبل و ظرف غیر ممکن است.

◄ افزایش فروش

محصول به دلیل ظاهر زیبایش ، در قفسه فروشگاه کاملا متمایز می شود. این خود به صرفه جویی هزینه های بازاریابی اضافی محصول کمک می کند. با استفاده از لیبل های IML برای انواع مختلف لبنیات و سایر محصولات غذایی، فروش افزایش می یابد.

◄ کاهش قابل توجهی در سرمایه گذاری تمام عملیات ثانویه، با توجه به محصولات، مانند تزئین و لیبل زدن محصول، وجود دارد.

◄ به دلیل گرافیک عکاسی و بصری پیشرفته با بیشترین کاهش قیمت ها، آگاهی و شناخت برند بسیار عالی است.

◄ عمر مفید بیشتر

زمانی که عمر محصول افزایش می یابد، سود شرکت مستقیماً افزایش می یابد.

◄ هنگامی که ظرفی به کمک تکنولوژی In-Mold Labeling از هر طرف تزئین شده است، قابلیت مشاهده برند در قفسه فروشگاه عالی است.

◄ کاهش استفاده از رزین، به دلیل دیواره نازک، وزن ظرف و هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد.

◄ ظروف IML بسیار انعطاف پذیر هستند و مقاومت بسیار بالایی نسبت به رطوبت، سرما، گرما، مایکروویو و انجماد ، با هزینه تولید یکسان، نشان می دهند.

نتیجه گیری

انتخاب تکنولوژی In-Mold Labeling چیزی جز کاهش شدید هزینه های بسته بندی است. مزایای مستقیم و غیر مستقیم زیادی برای لیبل IML وجود دارد که به طور مستقیم به هزینه های بازاریابی، عمر مفید محصول، ظاهر محصول و خیلی چیزهای دیگر مربوط است.