شرکت آنیل‌ پک در عین وفاداری به باید‌‌ها و نباید‌های تولیدی خود، نسبت به جامعه و فضایی که در آن فعالیت می‌کند هم احساس مسئولیت دارد. یکی از جنبه‌های«‌CSR‌» آنیل‌پک مسئولیت‌های محیطی است. ما متمرکز بر تولید مبتنی بر اقتصاد مدور هستیم. حفظ محیط‌زیست و آن‌چه می‌تواند آن را سالم و پایدارتر نگه ‌دارد را یک وظیفه دارای ضمانت اجرایی تعریف کرده و برایش تلاش می‌کنیم. لیبل‌های ما، فرآیندِ تولیدی سازگار با نقشه جغرافیایی زیست‌محیطی لیبل‌های چرخشی دارند. محصولات ما در عین حداکثری کیفیت چاپ‌ و خلاقیت‌، دوستدار محیط‌زیست و قابلیت برگشت سریع به چرخه زیستی، بهداشتی و قابل استفاده در همه صنایع به خصوص صنایع غذایی است که گرید ایمنی در آن‌ها ارتفاع اولویتی دارد.

در کنار ابعاد مسولیت‌پذیری و پاسخگو بودن در برابر محیط‌زیست، ما از حیث بعد اجتماعی؛ اخلاق‌مداری، تطابق با ارزش‌ها و هنجارها و پرهیز از هر نوع سوگیری نابرابر و غیر‌اخلاقی را سر لوحه کار خود قرار داده‌ایم. پایبند به پاسخ‌گویی، شفافیت سازمانی-شرکتی، رفتار اخلاقی، ایجاد فرصت‌های برابر، احترام به قانون و قانون‌گذار، مدافع منافع فردی، سازمانی و اجتماعی و حقوق برابر هستیم. و البته چنان‌چه نیاز باشد با راه‌انداختن کمپین‌های حمایتی خیرخواهانه، یاری‌رسان جامعه نیز خواهیم بود.  

یکی دیگر از ابعاد اجتماعی و شاید متفاوت ما در حوزه «‌CSR»، توجه به اقتصاد ورزش، حمایت از رشته‌های ورزشی اثرگذار و گاه روبه ‌فراموشی و رونق روحیه ورزشی‌مدار است. کما‌اینکه درسبقه تاریخی شرکت ما و بنیان‌گذاران آن، تیم‌سازی، راه‌اندازی باشگاه و حضور در رقابت‌های ورزشی چون شمشیربازی بانوان قابل رجوع و مستند است. قهرمانی‌های پیاپی تیم شمشیربازی‌«رسانه برتر» در سال‌های ۹۰، ۹۱، ۹۲ و ۹۳ در لیگ‌های استانی، منطقه‌ای و ملی سبب شد بخش زیادی از بانوان اصفهانی، علاقمند به فعالیت در رشته شمشیربازی شوند و نام اصفهان به عنوان استان برتر در رشته شمشیربازی بانوان بدرخشد. البته این شرکت اکنون نیز از عمل به مسوولیت‌های اجتماعی خود دست برنداشته و مسیرهای جدیدی در این حوزه برای خود ایجاد کرده است. انتخاب مهندس سید‌رضا حسینی، مدیرعامل آنیل‌پک به عنوان عضو هیأت رئیسه سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان اصفهان و حمایت آنیل‌پک از هیأت ورزش‌های بیماران خاص این استان، نمایان‌گر استمرار فعالیت‌های ما در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی است.