بازارها - چاپ لیبل IML

بستنی‌ها

 

در کنار طعم و مزه بستنی، نحوه بسته بندی آن نیز برای مشتری بسیار مهم خواهد بود. برچسب‌های درون قالب (IML) و بستنی دست به دست هم می‌دهند و یک محصول جذاب و مشتری پسند ارائه خواهند داد. برای طعم‌های مختلف معمولاً از ظروف پلاستیکی یکسان استفاده می‌شود. بنابراین ، برچسب‌ها باید تفاوت در محصول را ایجاد کنند. علاوه بر این ، بازار بستنی یک بازار فصلی است و تأمین تقاضا در اوج تابستان نیاز به تولید و تحویل سریع لیبل دارد. تقاضا: تحویل سریع و به اندازه لیبل. پاسخ: برچسب زدن درون قالب. که این برچسب از جنس پلی پروپیلن از پیش چاپ شده می‌باشد و هنگام فرایند تولید ظرف در قالب قرار می‌گیرد.

علاقه روزافزون به ظروف بستنی یک جزئی

مطمئناً تا به حال به آن‌ها توجه نکرده اید ، به این ظروف بستنی تک جزئی که ترکیبی از ظرف و برچسب درون قالب هستند. تا همین چند سال پیش ، بستنی در کاغذ یا پلاستیک‌هایی که به طور مستقیم چاپ می‌خوردند بسته بندی می‌شدند. با پیشرفت‌ تکنولوژی ظروف یک تکه که متشکل از ظرف و IML هستند برای نگهداری بستنی استفاده می‌شوند ، که بسیار اقتصادی و به صرفه هستند.

فرایند IML از مزایای کیفیت چاپ افست عالی با تکنیک اعمال تک مرحله ای برچسب به ظرف بسته بندی استفاده می کند و باعث جلب توجه مشتریان به این ظروف روی قفسه‌های فروشگاه می‌شود. بوسیله عکسی جذاب روی لیبل مشاهده خواهید کرد که مشتری را جذب می‌کند. از طرفی این امر باعث می شود مصرف بستنی ها راحت تر و کودک پسندتر شود. همچنین طراحی درب و قالب و ظرف بستنی به سهولتِ استفاده در سفر نیز منجر می‌شود، زیرا معمولاً یک قاشق کوچک، به قسمت زیرین درب وصل می شود ، البته گاهی نیز در داخل درب قرار خواهد گرفت (برچسب ، درب و قاشق در یک مرحله تزریق و تولید می شود).