بازارها - چاپ لیبل IML

لوازم و ظروف خانگی

 

محصولات خانگی مانند ظروف غذا ، ظروف نگهداری ، سطل آشغال و محصولات آشپزخانه بیشتر و بیشتر از مزایای IML بهره می برند. یک کالای خانگی تزئین شده بسیار زیبا به نظر می رسد ، همچنین محصولات نیمه بادوام به مقاومت در برابر خراش و ثبات رنگ نیاز دارد.

محصولات خانگی موجود در قفسه فروشگاه‌ها با چالش های مشابه مواد غذایی و محصولات آرایشی روبرو هستند. رقابت بین مارک‌های مختلف شدید و بی امان است. با این حال محصولات خانگی با یک معضل بزرگتر روبرو هستند – مواد درون آن‌ها اغلب برای ظروف و برچسب آن خورنده است.

برچسب های کالاهای خانگی بنابراین باید دو برابر قوی باشند. این محصولات علاوه بر اینکه باید جلوه ای بی نقص و جذاب به نمایش بگذارند ، دارای برچسب‌های مقاوم و بادوام در برابر مواد شیمیایی هستند.

برچسبی را تصور کنید که هنگام تماس با محصول محو شود. این کاملاً غیرقابل قبول خواهد بود زیرا این محصولات با دستورالعمل و هشدارهایی همراه هستند که برای امنیت مصرف کنندگان بسیار حیاتی است.

در آنیل پک، ما برچسب های درون قالب طراحی و تولید می کنیم که نه تنها محصولات شما را به نمایش می گذارد بلکه در طول زمان و از طریق استفاده منظم مقاومت خود را از دست نخواهد داد.