چاپ لیبل ای ام ال ماست- iml

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1600683763380{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;background-color: #ffe819 !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1600683776748{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_custom_heading stripe_pos=”hide” text=”بازارها – چاپ لیبل IML” font_container=”tag:h4|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1600683818234{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row rtl_reverse=”yes” css=”.vc_custom_1599886738332{padding-top: 20px !important;}”][vc_column width=”1/4″][stm_sidebar sidebar=”4106″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1600075468786{padding-top: 0px !important;}”]

ماست

 

ظروف IML برای بسته بندی مواد غذایی و لبنیات استفاده می شود ، امروزه تولیدکنندگان ماست بیشتر از همیشه از ظروف IML استفاده می کنند زیرا نوآوری سرچشمه انگیزه آنها و مشتریانشان برای خرید ماست است. تولید کنندگان ظروف ماست از IML استفاده می کنند تا از محکم بودن محصولاتشان اطمینان حاصل کنند. ظروف IML برای صنایع غذایی و لبنیات بسیار حیاتی است زیرا ظرف نه تنها فاسد شدن ماست را به تأخیر می‌اندازد، بلکه زیبایی آن برای جذب مشتری نیز بسیار تأثیرگذار است.

ظروف پلاستیکی ماست مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

۱- این ظروف مشکل برچسب زدن را حل می کند. زیرا تولید کنندگان ماست از برچسب گذاری درون قالب به عنوان تنها محصولی که در برابر رطوبت، خراش و مواد شیمیایی مقاوم هستند بهره می‌برند.

۲- ظرف IML غیر قابل کپی برداری است و ظاهری تمیز و تازه دارد. ظروف ماست IML بهداشتی هستند. موادی که برای تهیه ظروف ماست مورد استفاده قرار می گیرند سبک وزن اما محکم هستند و باعث جلوگیری از خراب شدن ماست می شوند. این نوع لیبل بر روی ظرف برای بازاریابی محصول نیز جذاب است.

۳- کیفیت بالای IML بدلیل این است که روش چاپ افست تصویری با رزولوشن بالا را به کار می‌گیرد. برچسب IML همچنین به شما این امکان را می دهد تا تمام قسمت های ظرف ماست را با یک لیبل تزیین کنید.

۴- ظروف ماست IML قابل بازیافت هستند ، بنابراین از نظر محیط زیست سازگار هستند.

۵- IML در برابر رطوبت و همچنین تغییرات شدید دما مقاوم است. در برابر خراش و ترک مقاومت قابل قبولی دارد و در برابر چین و چروک آسیب پذیر نیست و برای ظروف نگهداری ماست بسیار مناسب است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]