چاپ لیبل ای ام ال پنیر- iml

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1600683641284{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;background-color: #ffe819 !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1600683670537{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_custom_heading stripe_pos=”hide” text=”بازارها – چاپ لیبل IML” font_container=”tag:h4|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1600683652556{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row rtl_reverse=”yes” css=”.vc_custom_1599886738332{padding-top: 20px !important;}”][vc_column width=”1/4″][stm_sidebar sidebar=”4106″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1600072125584{padding-top: 0px !important;}”]

پنیر

 

مصرف کنندگان ترجیح می‌دهند پنیری با بسته بندی‌های راحت و قابل بازیافت را خریداری کنند. بنابراین تولیدکنندگان می‌خواهند بسته بندی متمایزی را ارائه دهند که به همراه جزئیات زیبا و شیک، جلوه بهتری داشته باشد.
در این فرایند آینده نگر، لیبل در طول تولید ظرف پنیر به آن چسبانده می‌شود. بنابراین، اعمال برچسب به ظرف پنیر ، محصولی جذاب تلفیقی را ایجاد می‌کند. مشتریان همیشگی ما به دلیل کیفیت و دوام لیبل ها، ما را در کل بازار بسته بندی پنیر به دیگران توصیه می‌کنند. ما تجربه زیادی در فناوری تولید و چاپ برچسب درون قالب برای ظروف پنیر با بهترین کیفیت و قیمت داریم.

چرا تولیدکنندگان ظروف پنیر باید ما را برای تهیه برچسب‌های درون قالب انتخاب کنند؟

کاهش هزینه برچسب زدن، به دلیل اینکه در طی فرایند تولید ظرف، برچسب نیز همزمان به ظرف اعمال می‌شود. برچسب اعمال شده چسبندگی زیادی به ظرف دارد و همچنین سطح صافی دارد که خطر آسیب به محصول نهایی را به حداقل می‌رساند.

کپی برداری و جعل ظروف برند شما که با برچسب‌های IML ما تولید شده است غیر ممکن است. همچنین IML در کاهش وزن ظرف مؤثر است، زیرا بجای مواد اولیه، برچسب جای خود را درون ظرف می‌گیرد و نیز چسب جداگانه برای چسباندن لیبل به ظرف، نیاز نیست.

برچسب تقویت شده استحکام بیشتری به دیواره های جانبی ظروف می‌دهد و در هنگام بسته بندی هر نوع پنیری به تحمل فشارهای اضافی کمک می‌کند. فناوری IML ما امکان چاپ گرافیک‌های گسترده و رنگارنگ به همراه تصاویر با کیفیت بالا روی لیبل را فراهم می‌کند که نقش بسزایی در جذابیت ظرف دارد.

ظروف و برچسب هر دو از جنس‌های شبیه به هم هستند و پس از اعمال برچسب به ظرف به یک ماده جدا نشدنی تبدیل می‌شوند که باعث جذابیت بصری ظرف در قفسه فروشگاه‌ها می‌شود.

محصول نهایی یا همان ظرف پنیر مقاومت بیشتری در برابر تغییرات شیمیایی، حرارتی، مکانیکی و جوی به دست می‌اورد. به دلیل طراحی جذاب و مواد اولیه سازگار با محیط زیست که در فرایند تولید مورد استفاده قرار می‌گیرد، این ظروف جای خود را در بین خانواده ها پیدا کرده است و مردم به مدت طولانی در کاربردهای دیگری از این ظروف استفاده می‌کنند.
تمام محصولات ما بدون هیچگونه آلودگی برای محیط زیست قابل بازیافت هستند.

با استفاده از IML های ما، تمام ظرف یک سطح صاف خواهد داشت. بنابراین احتمال بروز هرنوع آلودگی خارجی از بین می‌رود. به دلیل پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی به کار رفته در IML های ما، شما دیگر نیازی به طراحی لیبل ندارید و هیچ گونه ضرر و زیان تولیدی یا هزینه اضافی را در این زمینه متحمل نمی‌شوید.

مأموریت شرکت ما

چشم انداز شرکت ما در مورد بازار پنیر، ارائه بهترین خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان است. ما می‌خواهیم که همه مشتریان ما با لیبلی فراتر از انتظارات خود روبرو شوند. ما محصول با کیفیت عالی و با مناسب ترین قیمت را ارائه می‌‌دهیم.

وظیفه ما ارائه لیبل‌های چاپ شده IML فراتر از انتظارات کل بازار پنیر است. ما از همه تولیدکنندگان ظروف پنیر که مکرراٌ از خدمات ما استفاده می‌کنند و نام ما را به دیگران توصیه می‌کنند تشکر می‌کنیم. ما به طور مداوم سیستم‌ها و نرم افزارهای خود را ارتقا میدهیم .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]