[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1485935646116{margin-top: 10px !important;padding-bottom: 50px !important;background-color: #fff8dc !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”چاپ متالایز” font_container=”tag:h4|text_align:right” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]چاپ متالایز چیست؟

امروزه بسته بندی تا ۷۰ درصد در افزایش فروش تاثیر دارد.یکی از بهترین راهکارهای ایجاد ارزش افزوده برای بسته بندی انجام افکتهای جدید و متفاوتی است که با استفاده از دستگاههای پیشرفته چاپ می توان بر روی جعبه ها چاپ نمود. افکت متالایز یکی از این تکنیکها است که می تواند با بهترین کیفیت ، تفاوتهای لوکس و خاص را برای بسته بندی های محصولات مختلف خصوصا محصولاتی که نیاز به تفاوت دارند ایجاد کند.
این روش از شیوه های نسبتا جدید کار چاپی است که در کارهای نفیس و بسته بندی های خاص مثل جعبه ادوکلن و محصولات ارزشمند، بکار می رود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” css=”.vc_custom_1485933865414{background-color: #002e5b !important;}”][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1485934976552{padding-bottom: 25px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1486812725713{padding-top: 25px !important;}”]دو روش برای متالایز کردن معمول است

  • متالایز کردن کل سطح چاپی و چاپ روی آن
  • Object Metaliz در این روش فقط بخش های خاصی متالایز می گردد، مانند لوگو و نوشته های خاص که درخشش فوق العاده این تکنیک بالاترین جلوه را در انعکاس نور ایجاد می کند.

احساس حضور فلزات بر روی یک اثر چاپی توسط این تکنیک، ارزش افزوده محصول جعبه سازی را در سطح بالایی تضمین می نماید.

با خدمات چاپ متالایز آنیل پک، بسته بندیهای محصولات خودتان را واقعا متفاوت کنید

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1486811583652{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-image: url(https://anilpack.com/wp-content/uploads/2017/02/low-migration-lI.jpg?id=1857) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1486811002485{padding-top: 25px !important;}”]

دستگاهها و تکنولوژی آنیل پک برای بسته بندی های خاص و متفاوت

یکی از ضعف های صنایع ایران، به ویژه صنعت چاپ و بسته بندی، واردات ماشین های دست دوم است که منجر به تسریع فرسودگی آن ها و کاهش کیفیت تولید می شود؛ اما آنیل پک این سنت دیرینه را زیر پا گذاشته و پس از توافق هسته ای و رفع تحریم ها، نخستین شرکتی است که دستگاه های چاپ جدید از جمله راپیدا ۱۰۶ شش رنگ با لاک و قابلیت چاپ مرکب UV وIML و همچنین دستگاه دایکات ۱۰۶ مدل ۲۰۱۶ را وارد کشور می کند. چرا که اغلب ماشین های صنعتی به ویژه ماشین های چاپ و بسته بندی ای که وارد کشور می شوند، دست دوم هستند.

چاپ جعبه و بسته بندی یک نقطه قوت برای ماشین KBA Rapida 106 محسوب می شود. قابلیت بی نظیر چاپ روی انواع ورق با ضخامتهای مختلف تنها یکی از مزایای این ماشین می باشد. سیستم وارنیش (کوتینگ) این ماشین نیز به همین ترتیب بی رقیب می باشد. کارهای مات و براق، اضافه کردن رنگهای spot، اضافه کردن وارنیشهای مختلف در یک یا چند مرحله (پایه آب و UV همه و همه هیچگونه محدودیتی را برای کار باقی نمی گذارد. همچنین فرآیند خشک شدن نیز درنظر گرفته شده است. این تکنولوژیها که برخی از آنها توسط KBA ابداع شده است، این قابلیت را به شما میدهد که به مشتریان خود بسته بندی های منحصر بفردی که چشمها را خیره می کند، با قیمتی مناسب ارائه دهید.

بیشتر فعالیتهای مربوط به وارنیش در کارخانه آنیل پک بطور اتوماتیک انجام می شود. تعویض پلیت وارنیش کار چند ثانیه است و این سرعت بالا به نفع شما است که می خواهید بسته بندی محصولاتتان زودتر آماده شوند.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]