چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

برای ثبت سفارش و مشاوره بر روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه کار های IML

بسته بندی In-Molding:

 تکنیک های موجود در این زمینه که در آن یک برچسب چاپ شده پلی پروپیلن (PP) به طور مستقیم در قالب قرار می گیرد و PP مذاب با آن مخلوط شده است. این باعث می شود که برچسب به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ظرف باشد. ظرف شکل قالب را می گیرد!

کل صنعت بسته بندی مواد غذایی وابسته به تکنولوژی  IML برای تولید با کیفیت بالا از ظروف بستنی، کره، ماست، مربا، پنیر، مواد غذایی و غیره است. تولید کننده لیبل IML نقش حیاتی در سرویس دهی به مصرف کننده نهایی مشتری های مستقیم خود دارد! دلیل اصلی اینکه تولید کنندگان مواد غذایی بیشتر و بیشتر بسته بندی  IML را انتخاب می کنند، تطبیق پذیری آن است.

 

لیبل IML :
  • با چاپ افست تا ۶ رنگ موجودند.
  • خروجی یعنی ظروف تولید شده با فرایند لیبل گذاری IML می تواند درجه حرارت فوق العاده پایین را تحمل کند، بنابراین به عنوان ظروف بستنی، ماست، ظروف کره، ظروف پنیر، مربا و سایر ظروف غذای یخ زده مفید است.
  • لیبل های IML را می توان به صورت سفارشی و تا ۳ الی ۵ وجه ساخت. حتی امکان دور تا دور نیز با این تکنولوژی میسر است.
لیبل IML با طراحی و دکوراسیون سفارشی:

* صرف نظر از نوع صنعت مواد غذایی که سازنده متعلق به آن است، In-Mold Labelling  قادر است انتخاب گسترده ای از طراحی و دکوراسیون همراه با گزینه های مختلف قالب مانند لیبل های سفارشی ، لیبل های چسبدار، اسلیو، اشکال خاص و فینیشینگ عالی (براق و مات).

* بسته بندی محکم با طراحی سفارشی برای ظروف ماست، غذاهای آماده و غذاهای بیرون بر.

 

تلفیق لیبل ها با بسته بندی های پلمپ شده:

* محصول نهایی به صورت پلمپ شده است (قابل مهر و موم شدن)

* کاهش مطلق در دستکاری/ آلودگی خارجی مواد غذایی.

* با استفاده از تکنولوژی پلمپ شدن، کاهش هزینه های نیروی کار و اتلاف مواد غذایی امکانپذیر است.

بسته بندی  پلمپ شده به دلیل چاپ لیتوگرافی عالی و همچنین وارنیش براق  فوق العاده بر روی درب و بدنه در جایگاه بالایی از فروش قرار دارد. این بسته بندی از هر گونه حذف یا هدر رفتن در طول توزیع جلوگیری می کند. بسته بندی پلمپ شده محصول را در قفسه متمایز می سازد و همچنین بر جنبه های امنیتی آن تمرکز می کند.

مزایای مختلفی در بسته بندی  IML  وجود دارد که تولید کنندگان مواد غذایی بیشتری را مجبور به انتخاب این تکنولوژی جدید می کنند. سیستم های قالب سازی بسیار انعطاف پذیر بوده و می توانند برای چندین سال استفاده شوند. راه اندازی مجدد و ارتقا قالب به راحتی امکان پذیر است. تکنولوژی جدید IML  قادر به ارایه طرح های جدید بسته بندی با حداقل هزینه، در مقایسه با انواع سنتی آن است. تمام ابزارهای تزریق قالب، ماشین آلات قالب سازی و سیستم های اتوماسیون IML برای تطبیق با هر نوع طراحی انعطاف پذیر هستند. این تکنولوژی جدید، برای تولید کنندگان مواد غذایی، استاندارد برتر به همراه رقابتی ترین قیمت ها را تضمین می کند.

 

نتیجه:

بدون شک تقریباً تمام تولید کنندگان مواد غذایی بسته بندی IML را برای انواع مختلف ظروف بستنی، کره، ظرف ماست، مربا، پنیر و ظرف غذا انتخاب می کنند، زیرا این تکنولوژی استانداردهای ایمنی و کیفیت عالی را تضمین می کند. طرح های بسته بندی بسیار نوآورانه با این تکنولوژی در دسترس هستند. پس از استفاده از راه حل های بسته بندی IML همه تولید کنندگان مواد غذایی افزایش عمر مفید محصولات مواد غذایی خود را دیده اند. حتی نمودار فروش آنها رشد قابل توجهی را نشان داده است!