placeholder

تاریخچه کمپانی

کمپانی ما مشاوره دارای سابقه ای طولانی و داستانی در جهان از امور مالی. ما پیشگامان در صنعت برای سالهای زیادی بوده و برای برداشتن گام های نوآورانه شناخته شده است. ما بسیار افتخار از دستاوردهای ما و همه کسانی که ما را در اینجا LED است.

 • 1985

  شروع با یک سرویس کوچک

  این زمانی است که شرکت ما آغاز شده بود. ما تا به حال هیچ ایده چگونه به دور ما، ما حتی مطمئن است که ما را قادر به زنده ماندن برای چند سال بود. چه ما سوار برای شروع شرکت درک که ما می تواند یک سرویس هیچ کس دیگری بود ارائه ارائه شد.

 • 1990

  اولین کارمندان

  این دوره برای اولین بار بود که مشاور WP واقع احساس آن را در اطراف برای مدتی می چسبد. ما متوجه ما با ثبات تر حال رشد و گسترش در همان زمان شد. ما نیاز به یک دفتر جدید را به عنوان ما به شدت یکی از آخرین مستعمراتی بود. ما آغاز شده سراغ یک مکان جدید.

 • 2001

  به رسمیت شناختن اول

  در این زمان ما یک نام شناخته شده در صنعت بودند. ما اعضای برجسته صنعت برای بیش از ۱۶ سال بوده است و برای برخی از بزرگترین مشتریان در صنعت کار می کرد. ما توسط هر کسی شد رد نمی کند چرا که ما می تواند با هر کسی نمی شود رد کرد.

 • 2015

  مشاور فناوری - شرکت یا خانواده

  ما در سفر خود تنها به ما بالاتر به ارمغان آورد. فناوری اطلاعات به طور کامل راه ما تجزیه و تحلیل و اطلاعات موجود تغییر می دهد. ما فن آوری های جدید را پذیرفته اند و تضمین کرده اند که مشتریان ما دریافت خواهید برش تجزیه و تحلیل ترافیک لبه. همانطور که ما در به سوی آینده رفتن ما قصد داریم به بهره برداری از پتانسیل کامل از فن آوری های جدید به قدرت خدمات ما است.

چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

تماس با ما در دفتر مشاوره نزدیکترین به شما و یا ارائه یک پرس و جو کسب و کار آنلاین.

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

placeholder
محمد جواد حیدری
بازاریاب و برنامه نویس, Alien Ltd.

به دنبال یک مشاور کلاس اول طرح کسب و کار هستید؟