تماس با ما

چگونه آنیل پک می تواند به شما کمک کند.

لطفا با ما در ارتباط باشید.

دیگر شبکه های اجتماعی
آتلیه طراحی حرفه ای بسته بندی آنیل پک یار شما در موفقیت بازار

آنیل پک با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در تبلیغات ، واحد طراحی بسته بندی خود را ایجاد نموده است.آنیل پک متخصصان گرافیک را گرد هم آورده تا بتواند بهترین ایده های گرافیکی را به طرح های ناب بسته بندی تبدیل کند.از این رو آتلیه آنیل پک خود را در زمینه ی طراحی بسته بندی های مدرن بسیار توانمند نموده است.

امروزه بسته بندی ابزاری است که پیام تبلیغاتی را میتواند هوشمندانه در میان انبوهی از محصولات رقبا ٬ به ذهن مخاطب برساند و انگیزه ای در ذهن مشتری ایجاد کند برای خرید محصولات یا خدمات برند شما !!!

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره  تلفن ۳۵۷۲۲۹۹۹-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید یا به ایمیل sales@anilpack.com  پیام ارسال نماید

با ما در بازار واقعی بالاتر از رقبایتان قرار بگیرید

تست

هدف اصلی بسته بندی آماده کردن کالا برای طی کردن فرایند انبار کردن ٬ توزیع ٬ فروش و مصرف کالا است. بسته بندی حرفه ای عملیات پیچیده ای است که از تلفیق  هنر٬ خلاقیت٬ پویایی و شناخت عمیق از رفتار مخاطب ایجاد می شود.برای فروش یک محصول باید بسته بندی مدرن و منحصرفردی داشته باشید ٬ در یک جمله بسته بندی را میتوان یک نوع عملکرد خدماتی ویژه دانست.

اولین و نزدیک ترین ارتباط محصولات یا خدمات شما با مشتریان تان ٬ ارتباط بصری مشتری با بسته بندی است. بهتر است بسته بندی عمیق تر از هر توضیحی ٬ تاثیر مثبتی روی ذهن مشتری داشته باشد٬ چرا که کیفیت خود محصول را مشتری بعد از خرید لمس خواهد کرد. یک بسته بندی خوب باید تمام ویژگی های محصول را هنرمندانه و خلاقانه به نمایش بگذارد.

طراحی بسته بندی حرفه ای یعنی فروش بیشتر

امروز در بازاریابی نوین ، بسته بندی٬ محصول را به فروش میرساند. بسته بندی محصول باید آنقدر تاثیر گذار باشد تا مشتری در میان انبوهی از محصولات در قفسه ها٬ برند شما را از روی بسته بندی انتخاب کند.بسته بندی منحصربفرد میتواند بدون حضور فروشنده ٬ محصول یا خدمات شما را با صدای بلند تبلیغ کند و توضیحات لازمه را هنرمندانه در ذهن مشتری حک کند.

همه‌ ما برای خود امضایی داریم که معرف شخصیت و اعتبار ماست و همیشه از آن استفاده می‌کنیم. اما از زمانی که صحبت از کار هنری و حرفه‌ای می‌شود که قرار است در معرض دید مخاطبان زیاد با سوادهای بصری متفاوت قرار بگیرد ، دیگر نمی‌توان از آن امضای همیشگی استفاده کرد و در اینجاست که طراحان ما با آگاهی یافتن از نوع و ویژگی‌های منحصر به فرد فعالیت یا محصولات شما ، شکل بصری آن را ارائه می‌دهند که به راحتی با مخاطب شما ارتباط برقرار کند و با نگاه اول ، تصویر کلی از حوزه فعالیت شما را در ذهن او تداعی کند.