چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

برای ثبت سفارش و مشاوره بر روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه کار های IML

بسته بندی In-Moulding

کل صنعت بسته بندی مواد غذایی اعم از ظروف بستنی، کره، ماست، مربا، پنیر و … وابسته به تکنولوژی IML برای تولید هر چه با کیفیت تر است.  دلیل اصلی این امر تطبیق پذیری هر چه بیشتر این نوع بسته بندی با تولید کنندگان مواد غذایی می باشد.

سرعت عمل در تغییر طراحی، فونت، نوشتار و بارکد در لیبل ظروف IML و انعطاف پذیری آن از جمله محاسن IML محسوب می شود. ظروف و لیبل IML قادر است درجه حرارت فوق العاده پایین را تحمل کند. بنابراین برای ظروف بستنی، ماست، کره، پنیر، مربا و سایر ظروف غذایی که یخ زده می باشند مفید است.

 

لیبل IML

از جمله خصوصیات دیگر ظروف IML تجزیه پذیر بودن آن است. این نوع ظروف (بر خلاف ظروف پلاستیکی) دوستدار طبیعت می باشند.

– چاپ افست تا ۶ رنگ طبق استانداردهای جهانی و مطابق با دستورالعمل شرکتهای معتبری همچون نستله سوییس بطور Food sensitive .

– استفاده از لاک ورنی محافظ مختص صنعت غذایی دارای certificate اروپا

– وجود واحد طراحی حرفه ای و مجهز به تجهیزات و ماشین آلات نمونه گیر (proof)

– وجود ماشین آلات مدرن پلیت ستر و پروسسور جهت تولید پلیت های چاپی

– وجود دایکات و قالب های استاندارد برای تولید انواع لیبل های چندوجهی (۳ الی ۶ وجهی)

 

لیبل IML با طراحی دلخواه

In Mould Labeling این انتخاب را به شما می دهد تا دکوراسیون و ویترین محصول خود را آنچنان که دلخواه شماست طراحی کرده و یا تغییر بدهید. اشکال و تنوع رنگ وانواع افکت های مات ، براق یا پوست پرتقالی (orange pile) از خصوصیات این نوع لیبل محسوب می شود.

تلفیق لیبل با بسته بندی پلمپ شده

– بسته بندی محکم و پلمپ شده، حفظ حداکثر امنیت غذایی از محصول درون ظروف از خصوصیات این نوع لیبل و ظروف برای غذاهای آماده و یا غذاهای بیرون بر می باشد.

– کاهش مطلق در دستکاری / آلودگی خارجی مواد غذایی درون ظروف IML

– همچنین کاهش هزینه های نیروی کار، اتلاف انرژی و اتلاف مواد غذایی با تکنولوژی پلمپ شدن ظروف IML

نقش لیبل IML در فروش

بسته بندی جذاب با تنوعی از رنگ و طرح همراه با وارنیش براق، برروی درب و بدنه و حتی کف ظروف IML باعث جذابیت و بالا رفتن جایگاه فروش محصول می شود.
این نوع بسته بندی از هرگونه حذف یا هدر رفتن محصول در طول توزیع از محل کارخانه یا مراکز عرضه (سوپرمارکت ها و …) جلوگیری می کند. استقرار بسته بندی پلمپ شده محصول در قفسه متمایز تر از هر گونه بسته بندی دیگر است، که بر جنبه های امنیتی، زیبایی شناختی و جذب مشتری متمرکز است.

دیگر مزایای بسته بندی IML

از جمله مزایای دیگری که تولیدکنندگان مواد غذایی را مجبور به استفاده و انتخاب این تکنولوژی جدید می کند، سیستم قالب سازی بسیار انعطاف پذیر این صنعت می باشد؛ که می تواند برای چندین سال یک قالب را استفاده کند و یا هر موقع که اراده کند به راحتی بتواند قالب را ارتقا یا تعویض نماید. تکنولوژی قالب های IML مقرون به صرفه قادر به ارایه طرح های جدید و متنوع با حداقل هزینه در مقایسه با انواع سنتی آن است.
این تکنولوژی در کشورمان به وفور وجود داشته و مطابق با استانداردهای بین المللی به همراه رقابتی ترین قیمت ها می باشد.

نتیجه

بدون شک تقریباً تمام تولیدکنندگان مواد غذایی، بسته بندی IML را برای محصول خود انتخاب می کنند و با توجه به رشد ۷ درصدی سالیانه این صنعت در دنیا، هر روز شاهد پیشرفت و بزرگ شدن این صنعت می باشیم. طرح های نوآورانه همراه با تکنولوژی در دسترس، طول عمر بسته بندی، انطباق با استانداردهای زیست محیطی، افزایش در طول عمر محصول داخل ظروف، اثربخشی بالا در فروش محصول و … همگی از خصوصیات IML می باشد.

شرکت آنیل پک به عنوان تخصصی ترین مجموعه که صرفاً فعالیت خود را بر روی تولید لیبل های IML متمرکز کرده ، این افتخار را دارد تا در خدمت کلیه تولیدکنندگان مواد غذایی وظروف بوده و رضایت شما را کسب نماید.

ما قول می دهیم با ارایه بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن، بهترین لیبل IML را تولید و در اختیار شما قرار دهیم.

 

آنیل پک مرکز تخصصی تولید لیبل IML